Ohlasy

Ohlasy

No ta dnešní kuřecí pomazánka s vlašskými ořechy nemá chybu, stává se ze mě labužník :-)

-

ahoj všichni,kdo se cítíte, že jste větší než je potřeba. Všem mohu doporučit tyto zdravé krabičky. Sama jsem se dlouho odhodlávala, ale pak jsem viděla kamarádku, jak viditelně snižovala svou hmotnost, tak jsem se do toho dala taky. a hle,...
za 4měsíce jsem měla dole přes 10kg a to bez dalšího cvičení apod. možná by to šlo rychleji, ale mně to stačilo takto. Myslím, že nejdůležitější je, abychom pochopili, jak se začít stravovat. to je zřejmě největší kámen úrazu u všech lidí. Tyto krabičky jsou chutné, dovezou vám je pomalu až "pod nos". takže kdo ještě váháte, jděte do toho! vážně se to vyplatí. Já mám o 2 čísla menší velikost a daří se mi ji držet i přes prázdniny, kdy pivečko, grilování, nanuky apod. jsou neodolatelné..
-

Dovoluji si tímto poděkovat za vynikající, kvalitní, pestré a moc chutné jídlo. Zdravé krabičky nám s dcerou dopomohly ke snížení váhy každé o 10 kilo, což je úžasné.

 -

Chci pochvalit   kvalitu, ingredience, pestrost  zdravých   krabiček   včetně i  zajišťovacího servisu. Tuto  pochvalu  můžete  zveřejnit   v ohlasech  dle Vašeho  zájmu.

-

Vážení pánové, možná i dámy, ale já znám jenom pány,

 

chci vám poděkovat, dnešní oběd byl naprosto úúúúžasný, za takovou vyváženost chutí by se nemusel stydět žádný gourmetský podnik, gratuluji…

Zařadím do našeho rodinného jídelníčku.

Celkově jsem velice spokojená, s vámi jím mnohem pestřeji.

Hezký víkend J

-

Moc děkuji za vaši službu,byla jsem velmi spokojená.Konkurence se nemusíte vůbec obávat.Mohla jsem u kolegyně porovnávat.Byl to markantní rozdíl.Kvalitou,množstvím i na pohled.

-

Dále bych Vám chtěl velmi poděkovat za distribuci krabiček.Úterý 4.10.2011 bylo stým dnem, od doby, co jsem začal odebírat krabičky.Celkem 3 cykly po 20 dnech,tedy 60 dní.Zbývajích 40 dnů jsem se stravoval sám ,ale co do množství a času konzumace,jako bych krabičky měl.Váha 125,5 kg mi klesla na 99,5 kg, Za sto dnů jsem zhubnul 26 kg a to bez sportu a bez pocitu hladu.

-

Byla jsem velmi spokojená, přímo nadšenávždycky jsem se neskutečně těšila, co nového v krabičkách najdu, těšila jsem se jak bude jídlo vypadat a co dobrého mě bude čekat a hlavně jsem neočekávala, že jídlo bude tak chutné, přímo vynikající. Předejte prosím velkou pochvalu tomu, kdo jídlo připravuje....je opravdu vynikající

Přeji Vám hodně spokojených zákazníků....

-

 

 

Kontakt

 
Telefon

800 204 204

 
E-mail

info@zdravestravovani.cz

 
Internet

www.zdravestravovani.cz www.zdravestravovanie.sk

 

Copyright © 2021 Zdravé krabičky | Realizace reperio.cz